Dny otevřených dveří

Rádi bychom Vás i Vaše rodiče pozvali na dny otevřených dveří (před podáním přihlášek v tomto roce), kde si budete moci prohlédnout prostory školy, vybavení laboratoří a jazykových učeben. Během návštěvy se Vám budou věnovat jak naši učitelé, tak i studenti, kteří Vám rádi zodpoví jakékoliv dotazy. Těšíme se na Vás ve dnech:

  • 20.listopadu (pondělí) kdykoliv od 14:30 do 17:30.
  • 5.prosince (úterý) kdykoliv od 14:30 do 17:30.
  • 10.ledna (středa) kdykoliv od 14:30 do 17:30.
  • 25.ledna (čtvrtek) kdykoliv od 14:30 do 17:30.

Pokud se nemůžete dostavit v uvedených termínech, můžete nás požádat o individuální prohlídku školy. Pokud to bude jen trochu možné, rádi Vám vždy vyhovíme.

Video o naší škole

V rámci představení školy si Vám dovolujeme nabídnout krátká video s představením naší školy, která vznikla jako žákovské projekty:

Přijímací řízení

Veškeré informace o přijímací řízení naleznete na stránce Informace o přijímacím řízení. Pokud si nejste jisti svou šancí na přijetí, doporučujeme zvážit využití naší kalkulačky na stránce: Výpočet šance na přijetí

Nabízené obory a vzdělávací programy

V příštím školním roce plánujeme přijímat studenty do následujících oborů a vzdělávacích programů:

Odpovědi na otázky

Máte-li nějaké dotazy, můžete se vždy obracet přímo na ředitele školy: Mandík Ondřej, Ing., který Vám veškeré doplňující dotazy ochotně a rád telefonicky nebo e-mailem zodpoví. Kontakty na další pracovníky školy naleznete na stránce Kontakty