Sport

Ve středu 10. ledna se konal školní turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnili studenti tříd C3a, E1, C1c a A3a. Studenti předvedli moderní table tennis a hráli fair play. Jednoznačným vítězem turnaje se stal Jan Jonáš C3a, na druhém místě se umístil Ondřej Langer E1 a třetí místo si vybojoval Tadeáš Verner C1c. Gratulujeme vítězům!

Ve čtvrtek 30. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Oporou týmu byl brankář Martin Bergman ze třídy E2, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

pondělí 20. listopadu se konal školní turnaj v kopané, kterého se zúčastnili třídy C4b, C4c, C3a a A3a. Studenti předvedli moderní fotbal a hráli fair play. Jednoznačným vítězem turnaje se stala třída C4c, na druhém místě se umístila třída C3a a třetí místo si vybojovala třída C4b.

V pondělí 21. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Oporou týmu byl student Lukáš Kafka ze třídy A4, který mimo jiné reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

V úterý 6. prosince se konal školní turnaj ve stolním tenisu. 1. místo obsadil Jakub Kurka ze třídy A3, 2. místo Matyáš Lorenz C4a a 3. místo Jiří Břečka E2. Gratulujeme vítězům.

V pondělí 15. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy SŠ ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Oporou týmu byl brankář Lejnar Matěj ze třídy A3, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

Ve středu 13. října 2021 družstvo školy ve složení Michal Blaha A3, Jiří Blaha, Jakub Hofman E3 a Dominik Bek E2 obsadili 6. místo z 26. škol v Přeboru Prahy v přespolním běhu. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy.

Dekujeme žákům na videu za udělení souhlasů se zveřejněním.

Student třídy A1 Jiří Blaha se stal mistrem republiky v biatlonu v kategorii M16 na MČR, které se konalo v Novém Městě na Moravě 14.2. - 16.2. 2020. Zároveň na Hrách XI. zimní olympiády dětí a mládeže, které se konaly v Karlovarském kraji 19.1. - 24.1. 2020, vybojoval 1. místo ve štafetě v lyžařském orientačním běhu. Gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům a přejeme hodně úspěchů ve studiu na naší škole.

Ve čtvrtek 16. ledna se konal školní turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnili studenti ze tříd C1d, A2, E1, C2a, A3 a E2. Jednoznačným vítězem turnaje se stal Matyáš Lorenc ze třídy C1d, na druhém místě se umístil Dominik Šteiger C2a a třetí místo si rozdělili Ondřej Číp A3 a Matěj Mika E1.

Tým SPŠE Ječná se zúčastnil celorepublikového turnaje KB FLORBAL CHALLENGE, do kterého letos se přihlásilo kolem 540 týmů. Oporou týmu byl brankář Svatopluk Daněk ze třídy C1d, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

pondělí 12. listopadu se konal školní turnaj ve florbalu, kterého se zúčastnili třídy A4b, C1d, E2, C3b a A2. Studenti předvedli moderní florbal a hráli fair play. Jednoznačným vítězem turnaje se stala třída E2, na druhém místě se umístila třída C3b a třetí místo si vybojovala třída A2.