Sport

Ve dnech 18. - 20. června 2019 se konal tradiční vodácký kurz. Zúčastnila se jej řada studentů tříd C1bE2b, A2, A3a a čerství maturanti třídy A4, E4b. Sjížděla se Vltava od Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Počasí se vydařilo a studenti  si užili  krásné tři dny na vodě. Tento vodácký kurz byl významným utužením kolektivu. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

Student Jakub Hyna ze třídy A2 zvítězil v Republikové soutěži České asociace sportu pro všechny v branném závodu všestrannosti (závod hlídek) „Medvědí stezkou”, který se konal 15. 6. 2019 v Českém ráji v Pařezu. Gratulujeme ke skvělému výkonu!

 

Student třídy E2b František Matys byl součástí české reprezentace na mistrovství Europy U17 ve fotbale, které se konalo v Irsku. Český tým se probojoval až do čtvrtfinále, kde podlehl Francii 1:6.

Vítězem školního turnaje v kopané se stala třída C4b. Gratulujeme vítězům!

Vítězem školního turnaje ve florbalu se stála třída E1a, která v napínavém souboji porazila třídu C2b 10:9. Třetí místo obsadila třída A1. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

V pondělí 12. listopadu 2018 se zúčastnilo družstvo naší školy Přeboru SŠ Poprask ve florbalu. Oporou týmu byl brankář Vojtěch Berný ze třídy E4b, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE. Fotografie si můžete prohlédnout na INSTAGRAMU.

Ve dnech 19. - 21. června 2018 se konal vodácký kurz. Zúčastnila se jej řada studentů tříd C1bA2aA2b,A3 a čerství maturanti tříd A4E4b. Sjížděla se Vltava od Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Počasí se vydařilo a studenti  si užili  krásné tři dny na vodě. Tento vodácký kurz byl významným utužením kolektivu. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE. Fotografie si můžete prohlédnout na INSTAGRAMU.

Ve středu 27. června 2018 řada studentů školy se zúčastnila běžeckého závodu „Sparťanská pětka pro dobrou věc 2018“, který se konal ve Stromovce. Závodu se zúčastnilo 150 studentů pražských a mimopražských škol. Nerychlejším školákem se stal náš žák ze třídy E3a, který zaběhl 3km za 12 min 23 sekundy. Mimochodem student Bureš má velice dobrý studijní prospěch. Gratulujeme vítězi a děkujeme ostatním studentům školy za perfektní reprezentaci školy. Fotografie si můžete prohlédnout taky na INSTAGRAMU.

V úterý 5. června 2018 tým SPŠE Ječná se zúčastnil Poháru Prahy středních škol v nohejbalu. V napínavém souboji o 5. místo se našim studentům podařilo porazit SPŠ Dušní 2:1 na sety. Oporou týmu byl Immanuel Bárta ze třídy E3a. Děkujeme studentům za reprezentaci školy. Na krátký sestřih utkání v rozlišení 4K se můžete podívat na YOUTUBE.

V úterý 15. května 2018 tým SPŠE se zúčastnil 7. ročníku turnaje o pohár VŠFS a obsadil 8. místo. Školu reprezentovali studenti ze tříd C3a, A2a, C1b, E1a, E1b. Na krátký sestřih utkání v rozlišení 4K si můžete podívat na Youtube.

V pondělí 13. listopadu 2017 se zúčastnilo družstvo naší školy Přeboru SŠ Poprask ve florbalu. Oporou týmu byl brankář Marek Paleček ze třídy C4b, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy.

Již se stalo tradicí, že se naše škola každý rok účastní přeboru středních škol v hokejbalu „Hokejbal proti drogám“. 16. ročník Pražského přeboru základních a středních škol v hokejbalu, tradičního školního hokejbalového turnaje, který je pořádán ve spolupráci s hl. m. Prahou a Domem dětí a mládeže hl. m. Prahy, a který je opět zapojen do celorepublikové sportovní akce školních mužstev „Hokejbal proti drogám“ se konal 20. dubna 2017 na stadionu mládeže na Palmovce. Oporou týmu byli brankáři Lukáš Novotný a Daniel Vaňo ze třídy C3b, kteří odvrátili spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy.