Sport

Student třídy A1 Jiří Blaha se stal mistrem republiky v biatlonu v kategorii M16 na MČR, které se konalo v Novém Městě na Moravě 14.2. - 16.2. 2020. Zároveň na Hrách XI. zimní olympiády dětí a mládeže, které se konaly v Karlovarském kraji 19.1. - 24.1. 2020, vybojoval 1. místo ve štafetě v lyžařském orientačním běhu. Gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům a přejeme hodně úspěchů ve studiu na naší škole.

Ve čtvrtek 16. ledna se konal školní turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnili studenti ze tříd C1d, A2, E1, C2a, A3 a E2. Jednoznačným vítězem turnaje se stal Matyáš Lorenc ze třídy C1d, na druhém místě se umístil Dominik Šteiger C2a a třetí místo si rozdělili Ondřej Číp A3 a Matěj Mika E1.

Tým SPŠE Ječná se zúčastnil celorepublikového turnaje KB FLORBAL CHALLENGE, do kterého letos se přihlásilo kolem 540 týmů. Oporou týmu byl brankář Svatopluk Daněk ze třídy C1d, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

pondělí 12. listopadu se konal školní turnaj ve florbalu, kterého se zúčastnili třídy A4b, C1d, E2, C3b a A2. Studenti předvedli moderní florbal a hráli fair play. Jednoznačným vítězem turnaje se stala třída E2, na druhém místě se umístila třída C3b a třetí místo si vybojovala třída A2.

V úterý 5. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy SŠ ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Nad Gymnáziem Špitálská jsme vyhráli 4:2, OA Heroldovy sady porazili 4:1, Gymnázium Evropská nemělo šanci a podlehlo 0:8. Ale na Gymnázium J. Patočky, za které hrál juniorský mistr světa ve florbale Filip Langer, jsme bohužel nestačili a prohráli 1:4. Oporou týmu byl brankář Svatopluk Daněk ze třídy C1d, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE... více

Ve dnech 18. - 20. června 2019 se konal tradiční vodácký kurz. Zúčastnila se jej řada studentů tříd C1bE2b, A2, A3a a čerství maturanti třídy A4, E4b. Sjížděla se Vltava od Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Počasí se vydařilo a studenti  si užili  krásné tři dny na vodě. Tento vodácký kurz byl významným utužením kolektivu. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

Student Jakub Hyna ze třídy A2 zvítězil v Republikové soutěži České asociace sportu pro všechny v branném závodu všestrannosti (závod hlídek) „Medvědí stezkou”, který se konal 15. 6. 2019 v Českém ráji v Pařezu. Gratulujeme ke skvělému výkonu!

 

Student třídy E2b František Matys byl součástí české reprezentace na mistrovství Europy U17 ve fotbale, které se konalo v Irsku. Český tým se probojoval až do čtvrtfinále, kde podlehl Francii 1:6.

Vítězem školního turnaje v kopané se stala třída C4b. Gratulujeme vítězům!

Vítězem školního turnaje ve florbalu se stála třída E1a, která v napínavém souboji porazila třídu C2b 10:9. Třetí místo obsadila třída A1. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

V pondělí 12. listopadu 2018 se zúčastnilo družstvo naší školy Přeboru SŠ Poprask ve florbalu. Oporou týmu byl brankář Vojtěch Berný ze třídy E4b, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE. Fotografie si můžete prohlédnout na INSTAGRAMU.

Ve dnech 19. - 21. června 2018 se konal vodácký kurz. Zúčastnila se jej řada studentů tříd C1bA2aA2b,A3 a čerství maturanti tříd A4E4b. Sjížděla se Vltava od Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Počasí se vydařilo a studenti  si užili  krásné tři dny na vodě. Tento vodácký kurz byl významným utužením kolektivu. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE. Fotografie si můžete prohlédnout na INSTAGRAMU.