Sport

V pondělí 12. listopadu 2018 se zúčastnilo družstvo naší školy Přeboru SŠ Poprask ve florbalu. Oporou týmu byl brankář Vojtěch Berný ze třídy E4b, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE. Fotografie si můžete prohlédnout na INSTAGRAMU.

Ve dnech 19. - 21. června 2018 se konal vodácký kurz. Zúčastnila se jej řada studentů tříd C1bA2aA2b,A3 a čerství maturanti tříd A4E4b. Sjížděla se Vltava od Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Počasí se vydařilo a studenti  si užili  krásné tři dny na vodě. Tento vodácký kurz byl významným utužením kolektivu. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE. Fotografie si můžete prohlédnout na INSTAGRAMU.

Ve středu 27. června 2018 řada studentů školy se zúčastnila běžeckého závodu „Sparťanská pětka pro dobrou věc 2018“, který se konal ve Stromovce. Závodu se zúčastnilo 150 studentů pražských a mimopražských škol. Nerychlejším školákem se stal náš žák ze třídy E3a, který zaběhl 3km za 12 min 23 sekundy. Mimochodem student Bureš má velice dobrý studijní prospěch. Gratulujeme vítězi a děkujeme ostatním studentům školy za perfektní reprezentaci školy. Fotografie si můžete prohlédnout taky na INSTAGRAMU.

V úterý 5. června 2018 tým SPŠE Ječná se zúčastnil Poháru Prahy středních škol v nohejbalu. V napínavém souboji o 5. místo se našim studentům podařilo porazit SPŠ Dušní 2:1 na sety. Oporou týmu byl Immanuel Bárta ze třídy E3a. Děkujeme studentům za reprezentaci školy. Na krátký sestřih utkání v rozlišení 4K se můžete podívat na YOUTUBE.

V úterý 15. května 2018 tým SPŠE se zúčastnil 7. ročníku turnaje o pohár VŠFS a obsadil 8. místo. Školu reprezentovali studenti ze tříd C3a, A2a, C1b, E1a, E1b. Na krátký sestřih utkání v rozlišení 4K si můžete podívat na Youtube.

V pondělí 13. listopadu 2017 se zúčastnilo družstvo naší školy Přeboru SŠ Poprask ve florbalu. Oporou týmu byl brankář Marek Paleček ze třídy C4b, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy.

Již se stalo tradicí, že se naše škola každý rok účastní přeboru středních škol v hokejbalu „Hokejbal proti drogám“. 16. ročník Pražského přeboru základních a středních škol v hokejbalu, tradičního školního hokejbalového turnaje, který je pořádán ve spolupráci s hl. m. Prahou a Domem dětí a mládeže hl. m. Prahy, a který je opět zapojen do celorepublikové sportovní akce školních mužstev „Hokejbal proti drogám“ se konal 20. dubna 2017 na stadionu mládeže na Palmovce. Oporou týmu byli brankáři Lukáš Novotný a Daniel Vaňo ze třídy C3b, kteří odvrátili spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za reprezentaci školy.

Studenti třídy E1 využili sněhové nadílky a postavili na školním hřišti krásného sněhuláka :-)

Vítězem školního turnaje v kopané se stála třída C4d. Gratulujeme!

V pondělí 7. listopadu 2016 se zúčastnilo družstvo naší školy Přeboru SŠ Poprask ve florbalu. Oporou týmu byl student třídy E4 Dominik Záň, který vystřelil do nepřátelské branky 9 gólů. Video můžete zhlédnout zde.

V úterý 18. října 2016 navštívilo přes 100 studentů naší školy  domácí extraligové utkání HC Sparty proti HC Energie Karlovy Vary v O2 aréně. Akce se konala pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy a byla věnována pražským středním školám. Utkání probíhalo v přátelské atmosféře a prospělo k vytváření pozitivního vztahu studentů ke sportu.

Ve středu 12. října 2016 se konal na Kotlářce Přebor pražských SŠ ve stolním tenise. Tým naší školy porazil ve skupině SPŠG Hellichova 4:0, SPŠS J. Gočára 4:0 a na cestě do finále nedal šanci SOŠ Jarov vítězným skóre 4:0. Družstvo úspěšně splnilo svůj úkol a postoupilo do finále přeboru pražských SŠ ve stolním tenise bez ztráty jediného bodu.  Školu reprezentovali Novák Ondřej C4a, Ghariani Sebastián E2a, Bartůněk David E4 a Losenický Petr A3.