Sport

V pondělí 21. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Oporou týmu byl student Lukáš Kafka ze třídy A4, který mimo jiné reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

V úterý 6. prosince se konal školní turnaj ve stolním tenisu. 1. místo obsadil Jakub Kurka ze třídy A3, 2. místo Matyáš Lorenz C4a a 3. místo Jiří Břečka E2. Gratulujeme vítězům.

V pondělí 15. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy SŠ ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Oporou týmu byl brankář Lejnar Matěj ze třídy A3, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

Ve středu 13. října 2021 družstvo školy ve složení Michal Blaha A3, Jiří Blaha, Jakub Hofman E3 a Dominik Bek E2 obsadili 6. místo z 26. škol v Přeboru Prahy v přespolním běhu. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy.

Jak se dá sportovat v době pandemii a distanční výuky? Podívejte se na video https://youtu.be/fCWJcNz5Yx0

Dekujeme žákům na videu za udělení souhlasů se zveřejněním.

Student třídy A1 Jiří Blaha se stal mistrem republiky v biatlonu v kategorii M16 na MČR, které se konalo v Novém Městě na Moravě 14.2. - 16.2. 2020. Zároveň na Hrách XI. zimní olympiády dětí a mládeže, které se konaly v Karlovarském kraji 19.1. - 24.1. 2020, vybojoval 1. místo ve štafetě v lyžařském orientačním běhu. Gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům a přejeme hodně úspěchů ve studiu na naší škole.

Ve čtvrtek 16. ledna se konal školní turnaj ve stolním tenisu, kterého se zúčastnili studenti ze tříd C1d, A2, E1, C2a, A3 a E2. Jednoznačným vítězem turnaje se stal Matyáš Lorenc ze třídy C1d, na druhém místě se umístil Dominik Šteiger C2a a třetí místo si rozdělili Ondřej Číp A3 a Matěj Mika E1.

Tým SPŠE Ječná se zúčastnil celorepublikového turnaje KB FLORBAL CHALLENGE, do kterého letos se přihlásilo kolem 540 týmů. Oporou týmu byl brankář Svatopluk Daněk ze třídy C1d, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

pondělí 12. listopadu se konal školní turnaj ve florbalu, kterého se zúčastnili třídy A4b, C1d, E2, C3b a A2. Studenti předvedli moderní florbal a hráli fair play. Jednoznačným vítězem turnaje se stala třída E2, na druhém místě se umístila třída C3b a třetí místo si vybojovala třída A2.

V úterý 5. listopadu se tým školy zúčastnil Přeboru Prahy SŠ ve florbale. Naší studenti předvedli moderní a dynamický florbal. Nad Gymnáziem Špitálská jsme vyhráli 4:2, OA Heroldovy sady porazili 4:1, Gymnázium Evropská nemělo šanci a podlehlo 0:8. Ale na Gymnázium J. Patočky, za které hrál juniorský mistr světa ve florbale Filip Langer, jsme bohužel nestačili a prohráli 1:4. Oporou týmu byl brankář Svatopluk Daněk ze třídy C1d, který odvrátil spoustu nepřátelských útoků na naši branku. Děkujeme studentům za skvělou reprezentaci školy. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

 

 

Ve dnech 18. - 20. června 2019 se konal tradiční vodácký kurz. Zúčastnila se jej řada studentů tříd C1bE2b, A2, A3a a čerství maturanti třídy A4, E4b. Sjížděla se Vltava od Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Počasí se vydařilo a studenti  si užili  krásné tři dny na vodě. Tento vodácký kurz byl významným utužením kolektivu. Na krátký sestřih z akce se můžete podívat na YOUTUBE.

Student Jakub Hyna ze třídy A2 zvítězil v Republikové soutěži České asociace sportu pro všechny v branném závodu všestrannosti (závod hlídek) „Medvědí stezkou”, který se konal 15. 6. 2019 v Českém ráji v Pařezu. Gratulujeme ke skvělému výkonu!