Facebook

Novinky

Pro příští školní rok hledáme učitele odborných předmětů elektrotechniky, elektrotechnických měření, elektroniky, programovatelných automatů,  počítačových sítí a webových technologií. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k budování školy. Ukončené pedagogické vzdělání výhodou. Některé předměty možno i na zkrácené úvazky. V případě zájmu kontaktujte ředitele školy Ing. Zdeňka Vondru na telefonu 224941146, případně emailem: vondra@spsejecna.cz

Opékání párků robotickou rukou? I to může být směr evoluce v oblastech Průmyslu 4.0 a Embedded systémů, které naši vyučující v období jarních prázdnin obdivovali v Norimberku na veletrhu Embedded World 2017

V rámci projektu Pro život absolvují všichni žáci 1. ročníků ve skupinách školení o poskytování první pomoci, včetně praktického nácviku na figurínách. Školení vedou posluchači 1. lékařské fakulty UK.

V příloze najdete seznam všech uchazečů, jejichž přihlášku ke studiu jsme obdrželi.

Náš tříčlenný soutěžní tým se v letošním roce zúčastnil soutěže Enersol. Mezi 24 přihlášenými projekty ve 3 kategoriích postoupilo do krajského kola 14 projektů. Jedním z nich byl i náš tým s projektem Inteligentní dům. V krajském kole byla hlavním úkolem kvalitní prezentace projektu. Náš tým v krajském kole skončil na 3. místě, což bohužel k postupu nestačilo, protože postupovaly pouze první dva týmy. K dobrému výsledku gratulujeme a přejeme hodně úspěchu v příštím roce.

Maturanti Daniel Malý a Jan Štech se prosím dostaví do kanceláře školy (do 10. 3. 2017) podepsat převzetí pozvánky ke společné části maturitní zkoušky.

Gratulujeme úspěšným řešitelům školního kola soutěže z programování k jejich postupu do obvodního kola, které se koná dne 3. března 2017 od 8:30 do 13:00 hodin. Účastníkům přejeme hodně úspěchů.

Dne 22.2. proběhlo školní kolo 39. ročníku soutěže Středoškolská odborná činnost, ze kterého postoupily čtyři soutěžní projekty z oblasti InformatikyElektrotechniky a Teorie kultury, umění a umělecké tvorby do krajského kola soutěže. Všem postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech.

Skupina studentů naší školy absolvovala tradiční lyžařský zájezd do rakouských Alp v termínu 30.1. - 3. 2. 2017, doprovázena profesory Mgr. Pavlem Lopochou, Mgr. Filipem Hrbkem a Ing. Janem Švábem. Tentokrát jsme pro lyžování vybrali středisko Saalbach - Hinterglemm – Leogang, které s 270 km perfektně upravených sjezdovek patří k největším v Rakousku. Sněhu bylo dost, počasí nám taky celkem přálo a tak jsme si užili parádní lyžovačku :-) . Video, z kterého si můžete nasát pohodovou atmosféru zimních Alp, můžete zhlédnout zde (kamera: Jakub Novák - A2, Kryštof Keil – E4, Pavel Sýkora – E2b; střih Matěj Kozák A1a).

64. maturitní a imatrikulační ples se koná v Lucerně v pátek 24.2. 2017 od 19 hodin. Srdečně zveme na ples všechny žáky, absolventy a přátele školy. Vstupenky si můžete zakoupit v kanceláři školy, v síti Ticketpro nebo v den plesu v pokladně Lucerny (od 18 hodin).